Expeditie Joti Express

4de plaats Expeditie Joti Express

Tijdens de Jota Joti is er op vrijdag standaard de Expeditie Joti. Dit jaar in een nieuwe vorm Expeditie Joti Express. Met Succes voor onze groep

Zoals gebruikelijk zaten we goed voorbereid klaar. 2 teams voor de trein en de beste puzzelaars binnen voor het vinden van de locaties waar de buitenploeg naar toe moest gaan. De organisatie had wat problemen met de site maar dat mocht de pret niet drukken. Er werd druk gepuzzeld en filmpjes gemaakt. En om 23:00 uur kwam een opdracht waardoor we alles moesten laten vallen en snel terug naar Heerlen moesten gaan. Ook dit lukte. Uiteindelijk kwam de uitslag. Gedeeld 4de van Limburg. Niet slecht voor een activiiteit met 1000 deelnemers verdeeld over meer dan 80 teams. Het team Amicus 1 werd 4de, Amicus 2 werd 54ste

Your comment