Crazy 88 Jongens VS Meiden

 

Wie: 

Meiden team: Samantha, Bonnie, Tosca,

JongenS team: Mike, Kenny, Ruben

Wat:

Afgelopen vrijdag (13 januari) hadden we een Crazy 88 op het programma staan. Samantha heeft dit programma geregeld. Met een beetje hulp van haar vader voor de opdrachten, zodat ze zelf ook mee kon doen. Wat is een crazy 88? Je krijgt een blaadje met 88 opdrachten er op. Het zijn 88 verschillende opdrachten, het is de bedoeling om zo veel mogelijk opdrachten te doen. Als je een opdracht uitvoerd dan maak je er een foto of filmpje van als bewijs. De ene opdracht is makkelijker uit te voeren dan de andere. De gene met de meeste foto’s/ filmpjes die goed gekeurd worden door de jury wint.
Wij hebben het iets anders gedaan, wij moesten zo veel mogelijk “likes” krijgen op facebook. Elk team had een eigen foto album op de Facebook pagina van de roverscouts, hier moesten wij de foto’s/filmpjes uploade.

De winnaars van deze crazy 88 waren: De meiden!

Voor de foto’s van deze gezellige en leuke avond!
Kijk dan even op de Facebook bij foto’s

Facebook

Your comment